2023 Çocuklar İçin Yaz Kamplarına Kayıtlar Başladı! 2023 Gençler ve Çocuklar için Uluslararası Yaz Kampları Sınırlı Kontenjanla Açıldı! Eşsiz Uzay ve Bilim Eğitim Merkezi'nde Maceraya Katılın.

2023 Çocuklar İçin Benzersiz Yaz Kampları Başlıyor

Yaz kampları başlıyor! Türkiye'nin 1 numaralı uzay bilimleri ve teknolojileri eğitim merkezi Uzay Kampı Türkiyenin çocuklara özel yaz kampı programlarına kayıt için geç kalmayın! ABD'de bulunan kampla birlikte dünyada sadece iki tane olan, Türkiye'nin benzersiz "uzay bilimleri ve teknolojileri" eğitim merkezi Uzay Kampı Türkiyede her yıl olduğu gibi 2023 yılı yaz kamplarında da eğlence ve eğitim bir arada olacak. 

Çocuğunuzun da uluslararası yaz kamplarına katılarak, 20 yılı aşkın deneyimimizle binlerce öğrenciye sunduğumuz eğlence, öğrenme ve macera dolu bir yaz kampı deneyimi yaşaması için bu benzersiz fırsatı kaçırmayın!

Yaz kampı programları 7 yaş ve üzeri katılımcılar için, (Türkçe ve İngilizce dillerinde) sınırlı sayıda kontenjanlarda farklı süre ve içeriklerde sunulacak.

Uygulamalı bilimsel etkinlikler ve eğlenceyle dolu 2023 yaz kampı programlarımız hakkında detaylı bilgi için "Çocuklar için Yaz Kampları" bloğumuzu ziyaret edebilirsiniz.


YAZ KAMPLARINI KAÇIRMAYIN!
Üste Çık