2024 Çocuklar İçin Yaz Kamplarına Kayıtlar Başladı! 2024 Gençler ve Çocuklar için Uluslararası Yaz Kampları Sınırlı Kontenjanla Açıldı! Eşsiz Uzay ve Bilim Eğitim Merkezi'nde Maceraya Katılın.

2024 Çocuklar İçin Benzersiz Yaz Kampları Başlıyor

Yaz kampları kayıtları başladı! Türkiye'nin 1 numaralı uzay bilimleri ve teknolojileri eğitim merkezi Uzay Kampı Türkiyenin çocuklara özel yaz kampı programlarına kayıt için geç kalmayın! ABD'de bulunan kampla birlikte dünyada sadece iki tane olan, Türkiye'nin benzersiz "uzay bilimleri ve teknolojileri" eğitim merkezi Uzay Kampı Türkiyede her yıl olduğu gibi 2024 yılı yaz kamplarında da eğlence ve eğitim bir arada olacak. 

Çocuğunuzun İngilizce ve Türkçe düzenlenen yaz kamplarına katılarak, 23 yılı aşkın deneyimimizle binlerce öğrenciye sunduğumuz eğlence, öğrenme ve macera dolu bir yaz kampı deneyimi yaşaması için bu benzersiz fırsatı kaçırmayın!

Yaz kampı programları 7 yaş ve üzeri katılımcılar için, (Türkçe ve İngilizce dillerinde) sınırlı sayıda kontenjanlarda farklı süre ve içeriklerde sunulacak.

Uygulamalı bilimsel etkinlikler ve eğlenceyle dolu 2024 yaz kampı programlarımız hakkında detaylı bilgi için "Çocuklar için Yaz Kampları" bloğumuzu ziyaret edebilirsiniz.


BU YAZ UZAYI KEŞFEDİN!
Üste Çık