Uzay Kampı Türkiye Yönetim Kadrosu

Grup Müdürü - Rıza Tolga Yıldırım

Ege Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümünde lisans İzmir Ekonomi Üniversitesi, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü’nde, Marka İletişimi dalında yüksek eğitimini tamamlamıştır. 1998-2000 yılları arasında özel bir şirkette yöneticilik yapmıştır. Uzay Kampı Türkiyede 2000 yılından beri farklı birimlerde yöneticilik görevlerinde bulunan Yıldırım; halen Grup Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Uzman - Dr. Mevlüde Karadağ

ODTÜ Eğitim Fakültesi Kimya Bölümü’nden mezun olmuştur. Nükleer Bilimleri alanında yüksek lisans ve doktora derecelerine sahip olan Dr. Karadağ, dokuz yıl değişik seviyelerde fen bilgisi ve kimya ögretmeni olarak görev aldıktan sonra, 1999 yılında Uzay Kampı Türkiye ekibine katılmıştır. Uzay Kampı Türkiyede farklı alanlarda yöneticilik yapan Dr. Mevlüde Karadağ; şu an Uzman olarak görev yapmaktadır.

Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürü - Emre Aday

Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü'nden mezun olmuş, yüksek lisans eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Yöneticiler İçin İşletme dalında tamamlamıştır. Uzay Kampı Türkiyede, 2000 yılından beri Operasyon, Pazarlama ve Halkla İlişkiler departmanlarında farklı görevler üstlenen Emre Aday, halen Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Operasyon ve Eğitim Takım Lideri - Özlem Eliçevik

Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü lisans derecesine sahiptir. Açıldığı günden bu yana Uzay Kampı Türkiyede Operasyon departmanında farklı görevler üstlenen Özlem Eliçevik, halen Operasyon ve Eğitim Takım Lideri olarak görev yapmaktadır.

Pazarlama ve Halkla İlişkiler Takım Lideri – Ayşemine Çağlayan

Ege Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü lisans derecesine sahiptir. 2005-2011 yılları arasında pazarlama, reklam ve organizasyon ajanslarında Basın ve Halkla İlişkiler alanında farklı görevler üstlenen Ayşemine Çağlayan, 2011 yılında Uzay Kampı Türkiye ekibine katılmıştır.

Eğitim Destek ve Geliştirme Takım Lideri – Nurcan Subaşı

Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü lisans derecesine sahiptir. Uzay Kampı Türkiyede, 2001 yılından beri Operasyon ve Eğitim, Eğitim Destek ve Geliştirme departmanlarında farklı görevler üstlenen Subaşı, halen Eğitim Destek ve Geliştirme Takım Lideri olarak görev yapmaktadır.

BU YAZ UZAYI KEŞFEDİN!
Üste Çık