Erken Kayıt İndirimleri

Uzay Yolcuları / Robot Aktiviteli Uzay Yolcuları

  • Türkiye’de ikamet eden öğrencilere 18 Aralık 2020 tarihine kadar kayıt ve ödeme işlemlerini tamamlamış olmaları koşuluyla %10 indirim uygulanır.

Galaktik Yaz Kampı / Robot Aktiviteli Yaz Kampı

  • Türkiye’de ikamet eden öğrencilere 31 Mayıs 2021 tarihine kadar kayıt ve ödeme işlemlerini tamamlamış olmaları koşuluyla %10 indirim uygulanır.

Özel İndirimler

  • Aynı aileden bir ya da birden fazla çocuğun Uzay Yolcuları, Robot Aktiviteli Uzay Yolcuları, Galaktik Yaz Kampı veya Robot Aktiviteli Yaz Kampı Programına katılması durumunda, ilk katılımcı çocuktan tam ücret alınır; aynı dönemde ve aynı programa katılacak olan her bir kardeş %10 indirim hakkı kazanır.
  • Aile-Çocuk Uzay Kampı dışındaki konaklamalı programlara yapılacak ve en az 10 katılımcıdan oluşan grup rezervasyonlarında, her 10 katılımcı için bir refakatçi öğretmen programdan ücretsiz olarak faydalanır.

Taksitli Ödeme

Türkiye'de ikamet eden ve İşBankası, Vakıfbank veya Bonus platformuna üye bankalara ait kredi kartı sahipleri konaklamalı programlara vade farksız 6 taksitle ödeme yaparak kayıt yaptırabilir. (Bireysel olarak ödeme yapılması halinde grup rezervasyonlarında da taksit imkanı sağlanmaktadır.) Mail order yöntemiyle ödeme yapılması halinde taksitli ödemenin nasıl yapılacağıyla ilgili bilgi almak için Tel: 0 232 252 35 00 (Dahili: 301/302)

NOT:

  • İndirimler birleştirilemez.
  • İndirimler program fiyatı için geçerlidir; program başlangıcından önce ve bitiminden sonra talep edilecek yemek vb ekstra giderleri kapsamamaktadır.
Üste Çık